WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 21 серпня 2021 року

11290 ПЕРЕГЛЯДІВ

Слава Україні!
Протягом минулої доби, 20 серпня та станом на 7 годину ранку 21 серпня, в районі проведення операції Об’єднаних сил порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.
Українські воїни контролюють ситуацію в районі проведення Операції об’єднаних сил з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та дотримуються режиму припинення вогню.
Слава Україні!
ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ
У районі проведення операції Об’єднаних сил виконують завдання й інші складові сил оборони.
Впродовж доби підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4315 транспортний засіб, 4500 осіб, з яких 4409 по Інформаційному центру. До територіальних підрозділів на причетність до Збройних формувань Російської федерації та її найманців доставлялось 3 особи. Виявлено 36 адміністративних правопорушень.
За вказаний період поліцейськими розкрито 26 злочинів.
Минулої доби через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 1589 осіб, на підконтрольну Україні територію прибуло 1350 осіб. А через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Новотроїцьке» на тимчасово окуповану територію України прослідувало – 359 і 250 відповідно.
Слава Україні!

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео