WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

Справедливість не перемогла, – Криворучко про рішення суду у справі Порошенка

Справедливість не перемогла, – Криворучко про рішення суду у справі Порошенка
47209 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Порошенко за державну зраду звільнений під особисте зобов'язання. Юрій Хорт, в свій час, провів 2 роки за ґратами тільки за те, що розірвав його портрет зі словами: «Це не мій президент. Я за нього не голосував». Тому я приєднуюся до заяви КВП до чого і вас закликаю», – написав Ігор Криворучко учасник ЄвроМайдану та ветеран АТО.

«Ми маємо десятки фактів катувань у місцях несвободи, несправедливого судочинства, сфабрикованих переслідувань і замовних нерозслідуваних замахів.

В ті часи, Порошенко запевняв нас і закордонних партнерів, в тому що успішно провів судову реформу. Ми відчули на собі цю реформу. Тому не дивує теперішня недовіра Порошенка до реформованого ним судочинства. Тому ми не вважаємо, судову тяганину щодо Порошенка політичним переслідуванням. Це змагання представників великої політики за владу з використанням судів та силових органів.

Закликаємо кожного, хто зазнав переслідування від режиму Порошенка, розказати свою історію. Попри все, сподіваємося, що судовий процес над Петром Порошенком та Віктором Медведчуком буде проходити максимально прозоро, об'єктивно, з дотриманням чинного законодавства та всіх кримінально-процесуальних вимог. А не так, як в часи президентства самого Порошенка», – йдеться в заяві.

Активісти КВП не вважать справу проти п’ятого президента України Петра Порошенка політичними переслідуваннями і в своїй заяві акцентують увагу на репресії проти ветеранів АТО і політичних опонентів за часів президентства самого Порошенка.

novosti.politeka.net

Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео