WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

LIGA ZAKON подала заявку до Дія Сіті

LIGA ZAKON подала заявку до Дія Сіті
56361 ПЕРЕГЛЯДІВ

15 лютого 2022 року українська продуктова IT-компанія LIGA ZAKON, розробник платформи для бізнесу LIGA360, подала заяву на вступ до правового режиму Дія Сіті.

"Запровадження режиму Дія Сіті – це  важливий крок для української ІТ індустрії. Цей спеціальний правовий режим, на мою думку, дає зелене світло як національним компаніям, так і іноземним інвесторам для розвитку і зростання. В нашій країні давно не вистачало гармонізації вітчизняного ІТ законодавства зі світовими правилами, коли міжнародні гравці чітко розуміють умови роботи через зручні інструменти. – зазначає Голова Ради Директорів LIGA ZAKON Марина Бондаренко.- Резиденство у цьому спеціальному проєкті дасть можливість оптимізувати ресурси LIGA ZAKON та підвищити ефективність робочих процесів".

За даними LIGA ZAKON вступ до Дія Сіті надає ряд переваг компаніям-резидентам України. Наприклад, значно знижується оподаткування фонду заробітної плати. Замість 18% діє ставка 5% ПДФО, а ЄСВ у розмірі 22% нараховується на мінімальну заробітну плату, а не всю її суму. Також альтернативні корпоративні податки (9% податок на виведений капітал або 18% податок на прибуток) можливо сплачувати не в момент заробітку, а лише у разі виведення прибутку. Ставка 0% на дохід фізичних осіб як дивіденди діє за умови їх виплати не частіше 1 разу на 2 роки. А гіг-контракт передбачає залучення спеціалістів саме на конкретні проєкти, без оформлення фахівців у штат компанії.

Нагадаємо, що запуск Дія Сіті відбувся 8 лютого 2022 року, відповідно до Закону України від 15.07.2021 № 1667-IX "Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні", головною метою якого є формування в Україні передової цифрової економіки протягом найближчих років і збільшення частки високотехнологічних продуктів та послуг у загальному ВВП України до 10 відсотків.

Довідка: LIGA ZAKON – українська продуктова IT-компанія, заснована в 1991 році, є провідним розробником інформаційних рішень для бізнесу та офіційним технічним адміністратором Єдиного державного реєстру  нормативно-правових актів. LIGA ZAKON є розробником IT-рішень для професіоналів бізнесу та держсектору – LegalTech BizTech InfoTech MarTech.

У листопаді 2021 року компанія заявила про своє нове позиціонування та рестайлінг бренду.  З компанії, яка виробляла ІТ-продукти для юристів і бухгалтерів трансформувалася у продуктову ІТ-компанію, яка надає IT-платформу LIGA360 для всього бізнесу, фахівців різних професій, компаній та держави в цілому.

Сучасна суть бренду виражена в словах "LIGA ZAKON" — Think digital – думай в цифровому форматі".

За версією GRС LIGA ZAKON входить у ТОП-10 кращих роботодавців України у сфері IT.

LIGA ZAKON входить до складу Групи Компаній "ЛІГА".

biz.liga.net

Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео