WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

«АДВОКАТИ З ГАСТРОНОМУ» - Матіоса і його поплічників перевірять щодо законності допуску до адвокатської професії

«АДВОКАТИ З ГАСТРОНОМУ» - Матіоса і його поплічників перевірять щодо законності допуску до адвокатської професії
22587 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як могли виноситись законні підозри і затримання по справам, якщо їх вели такі фіктивні адвокати і нечесні прокурори?...

Епопея з адвокатськими «корочками» екс військових прокурорів Матіоса і його поплічників Філюка, Долгополова, Борзих, Миргородської, Опанасенка, Мікуліна, Позняка, Оленського, Болдіна, Прозорського, Комарницького, Ватаги, Величка, Грабовського, Свитка та інших – продовжується. Практично із дня отримання, 15 травня 2020 року, статусу адвокатів цими особами в суспільстві не жарт розгорівся резонансний скандал. Особливо негативно таку звістку сприйняли адвокати, адже  за час своєї служби Матіос і його команда не раз демонстрували презирство до професії адвоката.

Вже скоро буде рік, як ця група осіб навряд що законно використовує адвокатські посвідчення. І попри те, що у ЗМІ часто пишуть про перевірки отримання статусу адвокатів головні питання все ж залишаються Наприклад, як колишні прокурори змогли так швидко пройти іспити на отримання посвідчень не за місцем прописки і під час карантину? Або чому луцький офіс контори Матіоса знаходиться за адресою магазину матері одного з його колишніх підлеглих - Андрія Філюка? – того самого ГАСТРОНОМУ, який фігурує у численних журналістських розслідуваннях.

Скріншот: сайт vesti.ua

28 січня у НААУ відбулося чергове засідання робочої групи, до складу якої входять члени Ради адвокатів України та голови РАР.

Робоча група РАУ вивчає законність допуску до адвокатської професії ексголовного військового прокурора Анатолія Матіоса, а також групи працівників Головної військової прокуратури. Всі вони отримали свідоцтва про зайняття адвокатською діяльністю в один день у раді адвокатів Волинської області, що викликало суспільний резонанс і обурення в адвокатській спільноті.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Законність допуску до кваліфікаційних іспитів цих осіб розглядає ВКДКА за скаргами керівника робочої групи – заступника Голови НААУ, РАУ Олексія Кухаря.

Під час засідання було обговорено судові рішення, ухвалені за позовами військових прокурорів до КДКА Волинської області щодо порушень у процедурі складання ними кваліфікаційних іспитів. Фактично, програючи за цими позовами, колишні прокурори намагаються закріпити у судовому рішенні відсутність порушень у процедурі власного потрапляння до адвокатської професії. Як повідомив Олексій Кухар, ці позови будуть оскаржуватися до апеляційної інстанції.

Також йшлося про перевірку процесу допуску та проходження стажування цієї групи працівників ГВП та оцінку достовірності поданих ними документів особової справи. Нагадаємо, у травні 2020 року Голова НААУ Лідія Ізовітова створила робочу групу з перевірки процедури отримання права на зайняття адвокатською діяльністю ексголовним військовим прокурором Анатолієм Матіосом та його підлеглими.

Ідеться про низку рішень РАР, зокрема, Волинської області, якими видано Матіосу та іншим відповідні свідоцтва. Після цього до НААУ надійшли скарги щодо можливих порушень процедури допуску (в тому числі перевірки вимог щодо несумісності) та складання кваліфікаційного іспиту, оцінювання їхніх результатів, проходження стажування та видачі свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю Матіосу і його колегам по Головній військовій прокуратурі.

То що : бути чи не бути - Матіосу і його поплічникам адвокатами ???  

Теги: Андрій Філюк, Анатолий Матиос, Матіос,адвокати із гастронома, Віталій Опанасенко, Дмитро Борзих, Ольга Миргородська, Сергій Долгополов,НААУ ,Рада адвокатів України,адвокат матіос,Анатолий Матиос,Антон Янчук,Владислав Кулинич,Иван Прозорский,Кирилл Позняк,Андрей Филюк,Тодось Филюк,Виталий Опанасенко,Военная прокуратура, коррупция,обогащение ,ГВП,адвокаты,Матиос,Денис Микулин,Максим Комарницкий,Генпрокурор,Прокурор,присвоение, растрата или завладение чужим имуществом,Службы безопасности Украины,бюджетные деньги,Виталий Козубский,Виталий Кличко, СБУ, Днепровский суд,судебная реформа,Ольга Миргородская,Алексей Соколов,Фемида, Луцк,Виктор Веремчук,Александр Дульский,Конституционный суд Украины,Елена Филюк,Олег Антонюк,Волынь, Галина Руденко ,Акрополь групп,Акрополь,Анатолий Матиос Википедия,Анатолій Матіос,Главная военная прокуратура,Главная военная прокуратура Матиос,Главный военный прокурор ,Главный военный прокурор Украины,Военная прокуратура Анатолий Матиос,Военная прокуратура Матиос,прокуратура,Совет адвокатов,Филюк,судья Филюк,Гарантия ваших прав,КДКА,Квалификационно-дисциплинарная комиссия адвокатуры,Веремчук,Антонюк,Руденко,Опанасенко,Матиос и Ко, КДКА Веремчук,Ровно,Украина,суд,суды,Апелляционный суд,ВСП,Высший совет правосудия,Конституционный суд,Совет адвокатов Волыни,Галина Руденко,Дульский,Конституция,Конституция Украины,КУ,Николай Сорокопуд,Сорокопуд,Ирина Констанкевич,Констанкевич,За майбутнє,Нацполиция,Виктория Татарин,Татарин,Денис Деркач,Деркач,АО ГВП,Юрий Иващенко,Иващенко,Киев,Алексей Ярошенко,Ярошенко,Шокин,Шокин Виктор,Алина Самарец,Самарец,Луценко,Юрий Луценко,Юрий Луценко Викибаза,Юрий Луценко Википедия,Евгений Солодко,Солодко,Юрий Захарченко,Захарченко,Болдин, Миргородская, Опанасенко, Якимчук, Матиос,Миргородская,Глава ГВП Анатолий Матиос
Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео