WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

НАТО допомагає Україні контролювати острів Зміїний. Ексклюзивні подробиці (ВІДЕО)

НАТО допомагає Україні контролювати острів Зміїний. Ексклюзивні подробиці (ВІДЕО)
55712 ПЕРЕГЛЯДІВ

Військово-повітряні сили НАТО допомагають Збройним силам України утримувати під контролем острова Зміїний. Зокрема, сили Альянсу причетні до знищення російських окупантів, повідомляє Обозреватель. В результаті таких дій на острові знищено багато окупантів і розбиті ворожі позиції.

Примітно, що Зміїний є важливим місцем для ведення бойових дій, адже саме з нього здійснюється наведення ракетних ударів по Одесі. Також Зміїний мав відіграти важливу роль для блокади та десантної операції в Одесі. Активна допомога ВПС НАТО з утримання Зміїного також пояснюється тим, що контроль російських окупантів над островом становить постійну загрозу та ризики для Румунії.

Джерела в Міноборони зазначають, що захоплення та утримання острова Зміїний стало важливим питанням для російського командування після того, як з’явилася крилата фраза про “російський військовий корабель”. Крім того, далеко не останню роль у бажанні кремлівських окупантів захопити Зміїний стало знищення ракетного крейсера “Москва”. За інформацією розвідки, на 9 травня в ефірі пропагандистського каналу “Росія 24” планувалося пряме включення гарнізону на Зміїному

.

На відео показаний прохід винищувача-бомбардувальника Panavia Tornado, який знищує з повітря позиції російських окупантів на острові Зміїний.

Джерело

Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео