WikiBaza

Let's clean Ukraine from corruption
Очистимо Україну від корупції

ЗАЛ ЗУСТРІВ З ОСОБЛИВОЮ ЛЮБОВ’Ю ТА ТЕПЛОМ: МАРИНА КОРНІЄНКО - «ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ РОКУ». FASHION LIFE AWARDS 2020

ЗАЛ ЗУСТРІВ З ОСОБЛИВОЮ ЛЮБОВ’Ю ТА ТЕПЛОМ: МАРИНА КОРНІЄНКО - «ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ РОКУ». FASHION LIFE AWARDS 2020
12030 ПЕРЕГЛЯДІВ

В суботу, 7 листопада у столичному клубі SKYBAR відбулась знакова подія - церемонія нагородження FASHIONLIFEAWARDS 2020 та щорічний національний конкурс краси MiniMiss & MissisQueenBeauty 2020.У цей незабутній вечір було відзначино успішних, красивих та сучасних особистостей та кращі компанії України, які досягли найбільших висот у 2020 році.Ведучими свята стали шоумен, співак, актор та модель - Андрій Карпов та співачка і українська гречанка, актриса і фото модель - Ксанті.

 


В цей, наповнений теплою атмосферою вечір, бурхливими оваціями глядачі зустрічали як номінантів премії, так і учасниць конкурсу краси Mini Miss & Missis Queen Beauty 2020, перемогу в якому здобула - АКІМОВА ОЛЬГА.  Першою VICE MRS. стала - ПОДВИЖЕНКО ІННА,  другою VICE MRS. - ЦИГАНКОВА АЛІСА.

Щодо переможців у номінаціях, то варто відзначити Марину Корнієнко яка отримала премію -  «ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ РОКУ». Зал зустрів її з особливою любов’ю і теплом. І в цьому нічого дивного немає, адже Марина Корнієнко відома громадська діячка, меценат, журналіст та мама трьох чудових діток. Також вона являється хорошим спеціалістом у сфері права та є працівником Київського апеляційного суду, наразі знаходиться в декретній відпустці.   

Багато хто знає Марину Корнієнко як хорошого знавця юриспруденції та сумлінного працівника Київського апеляційного суду. Багато людей також знають її, як борця за права дітей сиріт,  багатодітних та малозабезпечених сімей. Ще частка з нас знають Марину Корнієнко – прекрасною матір’ю своїх дітей, та люблячою дружиною свого чоловіка.

У своїй діяльності Марина Корнієнко часто підкреслює ,що  в наш час проблема у багатодітних сім’ях не тільки у продовольстві, чи приміром, отриманні нормальної медичної допомоги – а перш за все у відсутності широких знань у сфері своїх прав та обов’язків держави у їх виконанні. Тобто, люди не знають, що держава згідно Законів повинна забезпечувати їх тим чи іншим ресурсом. Тому, у своїх публікаціях вона часто звертає увагу  саме на ті Законодавчі норми на яких українці не концентрують свою увагу, і без використання яких можна зазнати певних матеріальних втрат. 

Також варто звернути увагу на те, що премія «Громадський діяч року» FASHION LIFE AWARDS 2020 для Марини Корнієнко цього року є уже не першою нагородою за її старання і здобутки. 19 вересня в рамках церемонії нагородження CELEBRITY AWARDS 2020 Марина Коррнієнко отримала премію «ЖІНКА РОКУ».

Зараз Марина Корнієнко активно строїть плани щодо розширення своїх можливостей у сфері найнеобхідніших інструментів для допомоги дітям сиротам, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям. І приємно констатувати, що паралельно її старання та здобутки справедливо оцінюються у суспільстві, що відображається нагородами: «Жінка року» - всеукраїнська премія Celebrity Awards 2020 та «Громадський діяч року» - FASHION LIFE AWARDS 2020.    

 

 

Автор: wikibazacom

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео